Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3463
Stary 25.07.2017, 16:48
To co wpłynęlo do klubu nie jest ofertą.Termin minął i Telefonika juz przestaje być stroną w tej transakcji.Teraz potencjalny kupiec moze rozmawiać tylko z TS-em.Klauzula 40 mln. juz nie obowiązuje.Jezeli teraz ci Niemcy przyjada z konkretną ofertą to jezeli TS uzna ją za wiarygodna to cała kasa pojdzie do Wisły .Telefonika nic nie dostanie.Czy to żle?
Odpowiedz cytując