emj10 napisał(a):

Targalski, Terlecki - dwóch wystarczy 
Nie wiem co ma do tego Komorowski? Nie głosowałem na niego, ani za nim nie tęsknię.
|
chłopie pokaz mi te cytaty o których piszesz a nie nazwiska osób. Przynajmniej podaj źródło
chodzi Ci o ten cytat: "Wyrażamy tylko swój niepokój, że układ, który tak histerycznie się broni, uzyskał chwilową przewagę w postaci decyzji pana prezydenta, ale myślę, że sobie z tym poradzimy" - powiedział dziennikarzom szef klubu PiS komentując zapowiedź prezydenta Andrzeja Dudy, że zawetuje ustawę o Sądzie Najwyższym oraz nowelę o Krajowej Radzie Sądownictwa.