Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36542
Stary 25.07.2017, 16:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Targalski, Terlecki - dwóch wystarczy

Nie wiem co ma do tego Komorowski? Nie głosowałem na niego, ani za nim nie tęsknię.
chłopie pokaz mi te cytaty o których piszesz a nie nazwiska osób. Przynajmniej podaj źródło

chodzi Ci o ten cytat: "Wyrażamy tylko swój niepokój, że układ, który tak histerycznie się broni, uzyskał chwilową przewagę w postaci decyzji pana prezydenta, ale myślę, że sobie z tym poradzimy" - powiedział dziennikarzom szef klubu PiS komentując zapowiedź prezydenta Andrzeja Dudy, że zawetuje ustawę o Sądzie Najwyższym oraz nowelę o Krajowej Radzie Sądownictwa.
Ostatnio edytowane przez sergio : 25.07.2017 o godz. 16:50.
TYLKO WISŁA!