Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3459
Stary 25.07.2017, 16:45
As napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie sobie wogole na samym dole tego dokumentu, jest adres domeny (http://www.alliance-gsa.com/) ktory przekierowuje na strone tej ukrainskiej misji dyplomatycznej (ktory tez w sumie wyglada jakby byla zrobiona na praktykach).
Najlepsze jest to, ze przeszukujac te strone nie ma totalnie wzmianki o gosciu ktory sie nazywa Bernatzky.

Kolezka pochodzi z Niemiec, prowadzi firme a jego profil na stronie Xing.de (to taki niemiecki LinkedIn - kazdy w szanujacy sie Niemiec ma na tym profil) wyglada jak fejk.
https://www.xing.com/profile/Norbert_Bernatzky

Update: Wlasnie cos zauwazylem: czujecie to? Kolezka na niemieckiej stronie dla profesjonalistow ma w nazwie swojej pozycji PO POLSKU napisane "wlasciciel firmy". Dobrze ze sobie ....a nie napisal "Szlachta nie pracuje".
Dodatkowo, gosc ma 9 kontaktow na tej stronie, ja pracuje w Niemczech mniej niz dwa lata a mam ponad 40 zawodowych kontaktow.

Ten gosc to jest jakas po.......ka - smierdzi jak Meresinski2


Smierdzi to w ch****j.

Absolutnie w 100% - na podstawie researchu ktory zrobilem na przerwie na kawe - popieram TS w ich nieufnosci i uwazam, ze w zadnym wypadku z tym czlowiekiem nie powinnismy robic interesow.

Akurat ta stronka na podstawie lokalizacji tłumaczy automatycznie zawartość, więc to nie ma znaczenia, że ma napisane "właściciel firmy".

Drugą sprawą jest to, że to teoretycznie nie z nim mamy robić biznes - on jest tylko TEORETYCZNIE upoważnionym do złożenia oferty. Prawdziwym biznesmenem ma być ponoć ten Loser. A czy ktoś taki w ogóle istnieje i pojawi się w Krakowie, to już w ogóle inna para kaloszy.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując