Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
Od: 02.2012
Offline
#
3445
25.07.2017, 16:14
Jeszcze mozna dodac ze ten Bernatzky posluguje się pieczatka z berlińskim adresem pod ktorym miesci się ......UFA. Firma ktora niezle nas wydymała za czasow Bednarza.
robby51
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robby51
Znajdź inne posty napisane przez robby51