WislaFan123 napisał(a):

Bzdura.
TF dostała ofertę w piątek, po 3 dniach wydaje oficjalne oświadczenie, że do klubu wpłynełą oferta, a nagle zmienią zdanie? Kupy się to nie trzyma.
Wątpliwości TS zrozumiałe, ale jak przez 3 dni nie są w stanie sprawdzić firmy, to niech zmienią prawników. Można wszystko ściągnąć o nich (fakt, niektore dokumenty płatne ale to dla klubu grosze, 40 euro).
Kwestia pełnomocnictwa od właściciela, owszem, ten Berntazky musi takie posiadać, ale nie jest to konieczne do złożenia i uznania oferty. Jeśli przyjedzie w czwartek na spotkanie w Krakowie (być może już z TS) i przedstawi pełnomocnictwo + i tak ten Loser ma być, to temat zamknięty i jest robiony audyt
|
W którym miejscu Tele-fonika zmieniła zdanie, że nie wpłynęła oferta?
Według nieoficjalnych przecieków które udostępnij Knura - mają zastrzeżenia co do jej wiarygodności natomiast nie do samego faktu, że wpłynęła.
Druga rzecz - A pomyślałeś o tym, że jeśli jej nie potrafią znaleźć to może oznaczać, że takiej firmy po prostu nie ma?
Trzecia rzecz. Jak nie jest konieczne do uznania oferty? Ty czytasz co piszesz? Pełnomicnictwo JEST konieczne uznania oferty. Piszesz rzeczy które się wykluczają. W czwartek może pokazać pełnomocnictwo jak najbardziej.