Dariook napisał(a):

|
Ja powaznie pytam. Podaj prosze kwoty o ktorych niby wszyscy wiemy.
|
prosilbym o czytanie uwazne i ze zrozumieniem...nigdzie nie napisalem o żadnych kwotach...i nikt p. Prezes nie pytał n akonferencji o kwoty tylko czy są inne zadłużenia oprócz tych o których się mówi i o których sama mówiła...nie zaprzeczyła.
P.S. co ma stwierdzenie faktu do rzekomego mojego narzekania na TS....
w żadnej moje wypowiedzi takowych nie ma...