Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3436
Stary 25.07.2017, 15:52
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pomijam dzisiejszą(dość oryginalną konferencję), ale co za burdel dzieje się w klubie!? Jacyś twitterowicze wklejają dokumenty, które wpływają do klubu... kto tam pracuje i kto za to odpowie? Przecież żaden poważny podmiot nie będzie chciał współpracować z takimi osobami.
Trudno powiedziec skad dokladnie pochodzi zdjecie dokumentu, moglo przeciez wyjsc od samego posrednika, ktoremu zalezalo na wywarciu medialnej presji na TSie, ze oferta lezy na stole a TS kreci nosem.
Odpowiedz cytując