For_FuN_ napisał(a):

|
Pomijam dzisiejszą(dość oryginalną konferencję), ale co za burdel dzieje się w klubie!? Jacyś twitterowicze wklejają dokumenty, które wpływają do klubu... kto tam pracuje i kto za to odpowie? Przecież żaden poważny podmiot nie będzie chciał współpracować z takimi osobami.
|
Trudno powiedziec skad dokladnie pochodzi zdjecie dokumentu, moglo przeciez wyjsc od samego posrednika, ktoremu zalezalo na wywarciu medialnej presji na TSie, ze oferta lezy na stole a TS kreci nosem.