Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3434
Stary 25.07.2017, 15:48
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pomijam dzisiejszą(dość oryginalną konferencję), ale co za burdel dzieje się w klubie!? Jacyś twitterowicze wklejają dokumenty, które wpływają do klubu... kto tam pracuje i kto za to odpowie? Przecież żaden poważny podmiot nie będzie chciał współpracować z takimi osobami.

A co do meritum, to wszystko zależy jak umowa między TF a TSem jest sformułowana. Może to Telefonika bierze na siebie sprzedaż klubu(kiedy pojawia się ta oferta powyżej 40mln zł w terminie) i tam też są bardziej obszerne dokumenty.
Te dokumenty z Telefoniki albo od tego Niemca wychodzą a nie z Wisły,

Gercu napisał(a):Wyświetl post
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...z-wisla-krakow



A może po prostu próbuje honorowo dotrzymać słowa?
A może jego celem jest udupienie Wisły?
Ostatnio edytowane przez regan : 25.07.2017 o godz. 15:54.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując