|
Pomijam dzisiejszą(dość oryginalną konferencję), ale co za burdel dzieje się w klubie!? Jacyś twitterowicze wklejają dokumenty, które wpływają do klubu... kto tam pracuje i kto za to odpowie? Przecież żaden poważny podmiot nie będzie chciał współpracować z takimi osobami.
A co do meritum, to wszystko zależy jak umowa między TF a TSem jest sformułowana. Może to Telefonika bierze na siebie sprzedaż klubu(kiedy pojawia się ta oferta powyżej 40mln zł w terminie) i tam też są bardziej obszerne dokumenty.
|