|
Gwoli ścisłości to maxfliz finansowal sektor VIP a nie skybox. Kto skybox i czy tam ostatnio był jakiś remont nie wiem.
PS. Też zazdroszczę osobom, które już wszystko wiedzą i dla nich to takie czarno-biale. Patrząc na prezes Sarapate nie wyglądało jakby była spokojna o finał sprawy, a tak powinno być skoro to jakiś malolat bez zaplecza sobie jaja robil.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.07.2017 o godz. 15:46.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|