|
Miałem nadzieję po tej informacji która trzasnęła w piątek po meczu, że w końcu w cywilizowanych warunkach uda się przekazać Wisłę w dobre ręce. Niestety, wokół klubu znów powstał b....el, nie wiadomo kto z kim ma negocjować, kto ma pełnomocnictwa a kto nie. Żeby się nie okazało, że TF sprzeda klub Loesor'owi a TS będzie szła w zaparte, że to oni są dalej właścicielem i zapanuje swoiste bezkrólewie bo nikt nie będzie wiedział co może a czego nie... Niestety możemy się już chyba poważnie martwić o wyniki sportowe drużyny w najbliższym czasie, oby demony sprzed roku nie uderzyły z taką samą mocą, bo nie wierzę, że piłkarze i sztab olewają całą sprawę i jej nie śledzą.
|