|
@rav Pani Prezes wspomniała, "że nikt nie skontaktował się z TS-em", a z SA? A z TF? Pełnomocnik twierdzi coś innego, podobno... To wszystko są słowa. Wybacz, ale nie za bardzo wierzę teraz już Pani Prezes, wobec informacji o długach, które miały maleć a chyba jednak rosną, przynajmniej ja to tak rozumiem... Ani nie popieram Niemca, ani niestety nie popieram działań i formy tych działań, TS-u... Chciałbym tylko mieć pewność, że TS nie mataczy i nie kombinuje, a jeśli Niemiec jest wiarygodny i potwierdzi swoją wole zakupu akcji, to aby nikt mu w tym, w sposób niezgodny z prawem i w dbałości o swoją posadę, nie przeszkadzał. A wszystko to w trosce o Wisłę. Teraz czekam co dalej... i czytam co tu się pisać będzie..
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|