Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3412
Stary 25.07.2017, 14:57
No to się zaczyna wojenka na dobre ktoś coś gdzieś komuś i od razu w eter. To wszystko byłoby mega śmieszne gdyby nie chodziło o Wisłę .A tak to już chyba tylko czekać nam zostało i modlić żeby z tego bałaganu nie wyszło coś dużo gorszego.
Odpowiedz cytując