WislaFan123 - piszesz "jesli przyjadą niemcy w czwartek"
Przyjadą? Umówili się? Ponoć telefonu nie odbierają.
Umówmy się, tez chciałbym księcia na białym koniu, który ratuje księżniczke, czy pstryknąć palcem i jesteśmy bogatym klubem.
Ale tak poważni ludzie sie nie zachowują*
*chyba, że któraś stron (TS/TFK) kłamie. A jak juz pisałem Pani prezes nie dała nam podstaw w swoich działaniach by jej nie wierzyć. Zatem w tym rozważaniu pozostaje TFK