|
dobra to teraz jak juz ustalone zostało że ta oferta to jakiś niesmaczny żart (choć fajnie by było jakby 85% naiwnych założyło sobie inny temat aby tu nie spamować) to warto się zastanowić nad rolą mediów w tej sprawie , o ile jankx to jakiś anonim który puszcza dalej plotki dla fejmu , to taki Miga to tzw. poważny dziennikarz z prasy drukowanej, zapraszaja go nawet do C+ , to ja sie pytam Zmieta fajo , jesteś debilem czy wziąłeś jurgielt ?
|