|
Najbardziej niepokojące z tej konferencji jest to ,że długi spółki chyba rzeczywiście wzrosły. Nie wiem czy też tak to zrozumieliście ?
Żałowałem,że dziennikarze ,a zwłaszcza Miga byli mało aktywni. Teraz nie ma to już większego znaczenia,bo po informacji Knury,że TF też nie uznaje oferty staje się chyba jasne już nawet dla największych optymistów,że kupiec jest niepoważny. Miejmy nadzieję,że cały ten bajzel medialny nie wpłynie aż tak bardzo na zespół,bo początek sezonu zapowiada się obiecująco.
|