|
Zakładając, że Pani prezes mówi prawdę (jak dotąd nie dała nam podstaw, by jej nie wierzyć). Niemcy się oficjalnie się nie odzywają.
Myślę że temat jest zamknięty. Podyskutować sobie można, powyzywać, nawciskać. Trochę nerwów u wszystkich i po temacie.
Firma niemiecka za pośrednictwem Migi zrobiła sobie ładną darmową reklamę na rynku polskim.
|