Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3372
Stary 25.07.2017, 14:03
Kto normalny przeprowadza transakcję w takich okolicznościach i w ten sposób? Jakiś typ przynosi pismo w ostatnim dniu jak mierny student pracę na zaliczenie w ostatnim terminie... Raz podpisany jeden raz drugi; masa niejasności i niedomówień - czy poważnej firmie zależy na takiej promocji i to już na samym początku? Śmierdzi to przekrętem na kilometr.
Odpowiedz cytując