Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3369
Stary 25.07.2017, 13:57
Wiele tutaj komentarzy, że już szybko, żeby jeszcze transfery robić, a ja zapytam po co? Można na spokojnie nawet we wrześniu wszystko dograć. Jakby tylko były uregulowane długi i wypłaty/ zapłaty na czas to jak dla mnie wystarczy. Nie transfery teraz są najważniejsze.[/QUOTE]

100%
i czekamy na ruch Niemca...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując