c. napisał(a):

Nie ma to sensu. Niemcom przeciez zalezaloby zeby wlasnie po wygasnieciu tej klauzury zaplacic za klub 3 czy 4 razy mniej. Wowczas przeciez kazdy potencjalny wlasciciel zainteresowany Wisla wysmialby Wislę ktora chcialaby 40 milionow lub więcej i jeszcze splacic dlugi. Baa... mogloby sie okazac, ze TS zarobilby mniej niz teraz biorąc 40% ze sprzedazy.
O czym to świadczy? wychodzi na to, że Niemcy doskolane sobie zdają sprawe, że TS Wisla nie chce sprzedac klubu dlatego chcieli zamknac sprawe korzystając z tej klauzury.
|
Powtórzę to co już pisałem chwilę temu. W jednym z artykułów była informacja że była oferta 5 mln euro za 100% akcji ale TS ja odrzucił i zaproponował sponsoring. To bylo odnośnie tego tajemniczego inwestora więc nie wiem skąd to przekonanie że po wygaśnięciu klauzuli zapłaciłby 3-4 mniej. Możliwe wręcz, że wtedy Wisła byłaby już nie do wyciagniecia.
PS. Będę w domu to odnajde ten artykuł.