Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 25.07.2017, 13:42
Jak przeczytałem informacje od Janekx89, którego pół forum uważa za guru polskiej piłki to nasuwają się 2 wnioski:
1) facet ma informacje dot. transferów i tutaj nie mam zastrzeżeń;
2) facet nie ma pojęcia o prawie, co oznacza że jego wypowiedzi z zakresu pełnomocnictw, ofert umówi i ich zgodności z prawem są dalekie od rzeczywistości.

Nie tak dawno przy okazji dyskusji o wypożyczeniu Kuby B. twierdził, że klub który wypożycza bierze na siebie obowiązek wypłaty kontraktu - w rzeczywistości wypożyczany zawiera z nowym klubem kontrakt na czas wypożyczenia na nowych warunkach, a warunki kontraktu z klubem, który wypożycza są zamrożone na czas wypowiedzenia.
Teraz Janekx89 twierdzi, że TFK rozmawiała z Niemcami od 2 tygodni - i pewnie dlatego wysłali "ofertę" za pięć minut dwunasta...
Jak dla mnie pełnomocnictwo, sam styl złożenia oferty bez żadnych badań i analiz, zakrawa na żałosny humbug i głupotę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując