Dariook napisał(a):

Kto to pisal? ...Loeser czy Loser bo sie juz pogubilem. Na zdjeciu podpisal sie Loser, moze kuzyn
|
Nie jest do konca tak. Akurat pracuje w Niemczech od pewnego czasu a ze mam nazwisko z polskimi znakami na wiekszosci dokumentow czy umow sa one pominiete. Wystarczy ze w momencie zawarcia umowy czy meldunku moja osoba jest poswiadczona dokumentem tozsamosci.
Co mnie dziwi to to ze gdyby taki document by sporzadzany w Niemczech lub w kraju niemiecko-jezycznym bledu ortograficznego byc nie powinno. Wiec mnie od razu zastanawia kto i gdzie napisal ten papier.