Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3355
Stary 25.07.2017, 13:41
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Kto to pisal? ...Loeser czy Loser bo sie juz pogubilem. Na zdjeciu podpisal sie Loser, moze kuzyn
Nie jest do konca tak. Akurat pracuje w Niemczech od pewnego czasu a ze mam nazwisko z polskimi znakami na wiekszosci dokumentow czy umow sa one pominiete. Wystarczy ze w momencie zawarcia umowy czy meldunku moja osoba jest poswiadczona dokumentem tozsamosci.

Co mnie dziwi to to ze gdyby taki document by sporzadzany w Niemczech lub w kraju niemiecko-jezycznym bledu ortograficznego byc nie powinno. Wiec mnie od razu zastanawia kto i gdzie napisal ten papier.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując