mr_kwolf napisał(a):

Jeżeli tak to pewnie zarząd wraz z TS liczyli, że uda się przeciągnać cały deal w czasie, aż klauzula przestanie obowiązywać i wtedy już bez Telefoniki mogliby sobie ubić dobrego deala dla wszystkich.
|
Nie ma to sensu. Niemcom przeciez zalezaloby wlasnie zeby po wygasnieciu tej klauzury zaplacic za klub 3 czy 4 razy mniej. Wowczas przeciez kazdy potencjalny wlasciciel zainteresowany Wisla wysmialby Wislę ktora chcialaby 40 milionow lub więcej i jeszcze splacic dlugi. Baa... mogloby sie okazac, ze TS zarobilby mniej niz teraz biorąc 40% ze sprzedazy.
O czym to świadczy? wychodzi na to, że Niemcy doskolane sobie zdają sprawe, że TS Wisla nie chce sprzedac klubu dlatego chcieli zamknac sprawe korzystając z tej klauzury.
Ale dalej nie rozumiem czemu ich tak cisnie na tą Wisłe i wydanie takiej fortuny + spłata długów... albo to jakiś grubszy wał albo są mega naiwni ewentualnie rzeczywiście mają plan na zbudowanie czegoś wielkiego przy Reymonta.
Tego nie moge wlasnie pojąć.. rozumiem, kupić klub, ale k.. za 40 milionów złotych jednorazowo? za Polski klub? tuż to paranoja.. a wokół mają tyle klubów w Ekstraklasie ktore mogą przejąc za 5 razy mniej. Wiem, Wisla to jednak marka, bogata historia, ogromny potencjał kibicowski, piękne miasto, ale mimo wszystko...