Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3344
Stary 25.07.2017, 13:26
As napisał(a):Wyświetl post
To co napisales wlasciwie nie ma sensu. W interesie zarowno Stecherta jak i TSu BYLOBY to zeby wykolegowac z interesu Telefonike. Po co Niemcy mieliby placic 40 baniek skoro po wygasnieciu klauzuli byc moze dogadaliby sie bezposrednio z TSem na - dajmy na to 30. TS napewno wolalby dostac 30 bezposrednio od Stecherta niz 16 tak jak to mialoby byc obecnie.
No ale możliwe że TS nie chciał oddać 100% a tylko to interesowało Niemców? Gdzies w natłoku informacji można było trafić na info ze ten tajemniczy inwestor dawał 5mln euro ale TS odpowiedziało że sprzedaz 100% nie wchodzi w grę. Wtedy może ktoś uprzejmy doniósł o ten klauzuli i doszli do wniosku że może lepiej dopłacić i mieć pewność niż bujac się w negocjacjach kolejne miesiące stąd ta oferta last minute?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując