mr_kwolf napisał(a):

Tutaj akurat dariook chyba nie trafiłeś bo wszystkie trzy opcje są poprawne. Tak jak koeln, koln i ta trzecia opcja z umlautem. Jak coś pomieszalem i przy nazwiskach nie ma takiej reguly to poprawcie
|
No to jak sobie odmienia nazwisko to niech nie zapomina o imieniu bo pisze z bykami
