nesta napisał(a):

Pozostaje nam czekać na ruch drugiej strony. Sporo to zapewne wyjaśni czy pójdziemy w stronę rozmów czy konfliktu prawnego. Optymalny byłby na teraz przyjazd tego Loesera do Krakowa i trójstronne spotkanie z TF i TS . Nawet jeśli formalnie z TS nie musi się spotykać to i tak zawsze lepiej rozmawiać i dojść do porozumienia.
A i hit, że Janekx ma dostęp do takich pism...
https://twitter.com/janekx89/status/889799915697836032
|
Kto to pisal? ...Loeser czy Loser bo sie juz pogubilem. Na zdjeciu podpisal sie Loser, moze kuzyn
