Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
abedipele
Member
Od: 07.2007
Offline
#
3334
25.07.2017, 12:55
Co pół godziny nowe wiadomości i oświadczenia na temat sprzedaży. Ciekawe czy sezon drugi tego serialu przebije sezon pierwszy, z tamtego roku. Oby z happy endem.
abedipele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abedipele
Znajdź inne posty napisane przez abedipele