Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3289
Stary 25.07.2017, 11:42
czy ja wiem, czy źle? jak inna to znaczy, że są chętni na wsparcie/inwestowanie i nie ma się co napalać na pierwszą lepszą ofertę. a jak pewnie wielu z Was uważa, zarządzanie TSu piłkarską spółką jest bardzo dobre i powoli wychodzimy na prostą. najlepszy model to obecne władze, Junco, Kiko + poważne wsparcie inwestora z kilkoma milionami rocznie do budżetu.
Odpowiedz cytując