Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3226
Stary 25.07.2017, 10:30
Cytat:
W rozmowie z Bernatzky'm próbowaliśmy zweryfikować te fakty, ale nie chciał odpowiedzieć na zadane pytania. Przesłał tylko lakoniczną informację, że wyśle swoje pełnomocnictwo z firmy Stechert. Teraz, gdy otrzymał dokument z TS Wisła o nieuznawaniu jego pełnomocnictw i złożonej oferty, nie odbiera telefonu i nie odpowiada na maile.

W poniedziałek wysłaliśmy także zapytanie do Stechert Gruppe z prośbą o potwierdzenie, czy istotnie złożyli ofertę nabycia 100 procent akcji Wisły Kraków SA i czy za tą transakcją stoi dyrektor Jorg Loser.
Do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Z naszych informacji wynika, że także Tele-Fonice nie udało się potwierdzić wiarygodności Bernatzky'ego. Przysłał on jedynie pismo na papierze firmowy Stecherta, podpisane "Jorg Loser" bez podanej funkcji i pieczątki, które ma potwierdzać jego pełnomocnictwo oraz złożoną ofertę nabycia akcji Wisły. Jak już jednak informowaliśmy, ta oferta różni się od złożonej przez niego samego - na jednej widnieje kwota 40 mln zł i 1 grosz, a na drugiej - 40 mln i 1 zł.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/pilne-ts-wisla-nie-uznaje-oferty-zlozonej-przez-bernatzkyego-nowe-fakty,12302993/

Nie widzicie, że ktoś sobie jaja robi, to ma być poważna firma?
Ostatnio edytowane przez heoij : 25.07.2017 o godz. 10:38.
Odpowiedz cytując