dj_ibutti napisał(a):

Sytuacja z Meresinskim powinna Wam pokazać, ze jeżeli komukolwiek zależy na dobru Wisły, to tylko TSowi. Także jeżeli wyżej stawiacie zdanie TFK czy anonimowych Niemców, co do których uczciwości już są uzasadnione obawy, niż ludzi, którzy uratowali Wasz klub z wiecznej tułaczki po pastwiskach... to pozostaje mi współczuć Waszego zaślepienia pieniędzmi.
Przychodzi facet, z walizka pieniędzy, a w zasadzie to wysyła szemranego pełnomocnika i wszyscy zachwyceni. Nikogo nie dziwi, ze chce wydać na ten klub 10x tyle, za Ile został rok temu sprzedany i 10x tyle co za Śląsk Wrocław? Jest tak zakochany w Wiśle, ze nawet kupił ten klub bez robienia audytu. Nikogo tez nie dziwi, ze od razu zostali uruchomieni dziennikarze i twitterowy guru (swoją droga ten sam który popierał Meresinskiego).
Mówiąc krótko, trafił nam sie niezły fart, albo niezły frajer, albo.... No właśnie. To my mamy być w tym układzie frajerem.
|
Płaca tyle bo taki jest zapis w umowie pomiędzy TF a TS Jeśli daliby mniej Wisły by nie kupili.
Jakby chcieli kupić Ślask to by zapłacili tyle ile chce miasto Wrocław ale wola Wisłę.
Oferta kupna jest uzależniona od audytu. Nie wiem skąd wziąłeś info ze Niemcy już kupili klub i to bez audytu.
Od razu informuje ze nie mam na razie wyrobionego zdania na temat przejęcia Wisły przez Niemców. Posiadam za mało informacji ale takie niedopowiedzenia nie wnoszą nic dobrego.