|
Dla mnie sam fakt, że konferencja jest już jutro, nie zwiastuje nic dobrego. Obawiam się ogromnego zamieszania i tego, że TS będzie gryzł, żeby Wisły nie oddać. Pytanie, czy dla dobra Wisły (bo ta oferta to wał) czy dla dobra swojego (bo nie chcą stracić władzy, a np. info o 40% jest błędne).
|