Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3058
Stary 24.07.2017, 14:52
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem o czym Ty piszesz? Przychodzi nowy właściciel i bierze Wisłę z dobrodziejstwem inwentarzu. Ma spłacić długi jeśli nie spłaci to:
- Piłkarze mogą rozwiązać kontrakt z winy klubu a później i tak będzie trzeba im w końcu zapłacić
- Wisła nie dostanie licencji na grę w ekstraklasie
Teraz nowy właściciel będzie miał gorzej niż obecnie TS ponieważ każdy piłkarz od razu będzie chciał zaległa kasę. Mieliście 40 baniek na kupno klubu to my czekać na kasę nie będziemy płaćcie od razu. TS był (ciągle jest) w tej sytuacji ze piłkarze wiedza ze na razie nie ma kasy wiec tak bardzo się jej nie domagają.Jak prezes mówiła maja rozpisany harmonogram spłat.
wiem, wiem , próbowałem tylko zwizualizować co może siedzieć w głowach piłkarzy, to Polska nie Nju Jork Siti , tutaj różne już cuda widzieliśmy
Odpowiedz cytując