Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3055
Stary 24.07.2017, 14:48
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ty jak cos napiszesz to na prawde warto poswiecic czas na czytanie. Oczywiscie zgadzam sie z tym co napisales Trzeba czekac, tylko to nam pozostaje a domysly tylko dodatkowe nerwy stwarzaja.

Czyli Nasza nowa pani rzecznik klamie na twitterze, ze oferta zakupu wplynela do klubu? niedobra pani rzecznik chociaz nie powiedziala wprost, ze chodzi o Niemcow
Pani Rzeczni sprawia wrazenie jakby nie wiedziala za bardzo co sie w okol niej dzieje. Troszke taka Ksiezniczka Wrozek.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując