mitmichael napisał(a):

Ty jak cos napiszesz to na prawde warto poswiecic czas na czytanie. Oczywiscie zgadzam sie z tym co napisales Trzeba czekac, tylko to nam pozostaje a domysly tylko dodatkowe nerwy stwarzaja.
Czyli Nasza nowa pani rzecznik klamie na twitterze, ze oferta zakupu wplynela do klubu? niedobra pani rzecznik chociaz nie powiedziala wprost, ze chodzi o Niemcow
|
Pani Rzeczni sprawia wrazenie jakby nie wiedziala za bardzo co sie w okol niej dzieje. Troszke taka Ksiezniczka Wrozek.