Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20188
Stary 24.07.2017, 13:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ile razy widziales go w akcji ?

p.s.
Wczoraj w meczu L zagrał pilkarz którego Wisła chciała i nawet był połową nogi juz tutaj, ale ostatecznie JM zablokował transfer. I nawet tak źle nie wygladał
Ligę hiszpańska śledzę regularnie i powiem krótko. Nie jest to poziom na Primera Division ale poziom bardzo dobrego w II lidze lub nawet kiepskiego w I. Jeśli do nas (a przecież też do legii np) przychodzą mało znani zawodnicy 3 ligi i są gwiazdami lub przynajmniej czołowymi zawodnikami to jeśli wszystko pójdzie ok ten będzie gwiazdą większa niż Melikson. (Oczywiście nie musi tak być bo polska liga jest... "specyficzna")


P. S. Skoro temat to m.in. "plotki" i skoro ma się pojawić nowy właściciel i sypnąć kasą na duży transfer to może ten grajek: https://www.transfermarkt.pl/zlatan-...l/spieler/3455 XD
:tsw_uscisk_lechia::tsw_uscisk_slask:

iwko_wks_ts_bks:
Odpowiedz cytując