Wyświetl pojedynczy post
Marsik
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3037
Stary 24.07.2017, 13:16
Trochę więcej optymizmu, przestańcie myśleć kategoriami że każdy chce was wykorzystać i przechytrzyć. Wiem że historia uczy i należy wyciągać wnioski no ale to są dwa całkowicie odmienne przypadki. W zeszłym roku był jakiś gość z portalem internetowym o którym nawet u nas nikt nie słyszał a teraz jest poważna firma z historią i uważam że nie ma co szukać teorii spiskowych. 40 dużych baniek na start to nie są małe pieniądze. A dlaczego w ostatniej chwili? Tak się robi biznesy, plan B. Mieli Plan A rozmawiali o zainwestowaniu, przejęciu części udziałów za mniejsze kwoty ale TS nie był zainteresowany żeby się z kimś dzielić, mieli swoją wizję klubu i nie chcieli żeby ktoś im się mieszał do zarządzania i podejmowania decyzji. A Niemcy jak widać byli zdeterminowani i jak nie mogli mieć części tortu to uruchomili plan B który gwarantował im przejęcie całej piekarni.
Odpowiedz cytując