|
Widać, że uraz psychiczny po zeszłorocznym koszmarze w wielu pozostał do dziś. Wcale się nie dziwię. Ja jestem mimo wszystko optymistą. Liczę, że cała transakcja odbędzie się szybko i bezboleśnie, a praca obecnego pionu sportowego (Junco, Ramirez) rzeczywiście będzie kontynuowana.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|