Spotkałem się tez z takim komentarzem...
W niemieckiej prasie podają , że Loaser podkreślił iż interesują go poważne inwestycje w krakowski klub i zapewnienie mu płynności i zysków z wysokiego poziomu piłkarskiego. Gra w LM I PROFITY Z TEGO TYTUŁU i reklam to jego cel. Chciałby by było jak w BVB i Bayernie tzn pełny stadion i piękna. gra. Warunki są ku temu powiedział . Najpiękniejsze polskie miasto, w cudownej lokalizacji piękny duży stadion, rewelacyjni kibice, utytułowana najlepsza drużyna najlepsza ostatnich lat , to klimat do wielkiej europejskiej piłki.
Czytaj więcej na
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...mpaign=firefox
Czy ktoś tu porusza się biegle w "niemieckiej prasie" i może wrzucić tu linka do artykułu zwierającego taką wypowiedź/stwierdzenie?
Na razie wstrzymuję się z oceną ,ale jak dla mnie sytuacja jest jednak inna niż ta z zeszłego roku ,bo tu ktoś musi od razu wypłacić 40mln i potem następne 15mln. na długi.
Może to był zapowiadany przez zarząd sponsor,negocjacje przedłużały się ( z różnych przyczyn) i w tym czasie ,w jakiś sposób sponsor dowiedział się(Piotr Dunin-Suligostowski?) o klauzuli w umowie i obszedł TS ,co było dla Nich dużym zaskoczeniem?