wiertar napisał(a):

tak ale umowa była podpisana że starym właścicielem, także nie wiem czy to nie jest powód do rozwiązania jej
|
czyli kazdy pilkarz, trener, pracownik szeregowy również wg. tego mogłby rozwiazac umowe.
Tylko co z ekwiwalentem wtedy?
oczywiscie nic, bo takiej opcji nie ma