Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
Od: 12.2016
Offline
#
2985
24.07.2017, 09:51
nesta
napisał(a):
A to zapewne był przyczynek powstania ploty o RB.
Przecież ta plota powstała na tym forum jako żart a niektórzy ludzie wzięli ja na poważnie
:tsw_uscisk_lechia:
:tsw_uscisk_slask:
iwko_wks_ts_bks:
Michaleo3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michaleo3
Znajdź inne posty napisane przez Michaleo3