|
Takie płoty jak ta z Kapką wyglądają na próbę podburzania kibiców przeciwko nowemu właścicielowi przez osoby, którym nie podoba się, że w nowym rozdaniu będzie inny układ wpływów. Po co nowy właściciel, aby przywitać się z kibicami brałby jedną z najbardziej nielubianych tu osób na czoło swojego projektu?
Jesli już rzeczywiście to nazwisko się przewinęło to moze bardziej chodziło o jakiegoś prowadzącego/nadzorującego to przejęcie ze strony TF.
W każdym razie byłbym bardzo zdziwiony posunięciem Niemców gdyby to była prawda.
A poza tym to PS donosi, że Jorg Loeser kupił Stecher za 30 mln eur wiec może rzeczywiście hajsy ma.
|