|
Powiem Wam szczerze,że dawno nie byłem tak skołowany i przytłoczony szumem strzępków informacji. Chciałoby się wierzyć,że pan Miga (tak jak Janekx) ma jakieś dojście do osoby w TF i przekazuje rzeczywiste informacje. Niestety rozsądek powoduje,że również mam sporo obaw co do tego jakie rzeczy dzieją się wokół naszego ukochanego klubu.
To najzwyczajniej w świecie nie wygląda tak jak powinno wyglądać. Jest niemożliwe w 2017r. żeby firma o międzynarodowym znaczeniu była w zasadzie anonimowa w internecie i niemieckich mediach. Jaka jest ich strona wszyscy wiecie, wygląda bardziej na www jakiejś parafii niż firmy mającej dać 40 mln w jednej płatności.
Musimy być cierpliwi. Głęboko w sercu tli się nadzieja,że nadchodzą dla nas czasy kolejnych pięknych chwil.
|