Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline
#
2949
23.07.2017, 23:21
Flinston
napisał(a):
https://www.facebook.com/superwisla/...wWUmgE&fref=nf
Po tym to juz sie idzie pociąć...
Dobra kochani - styknie na jakiś czas huśtawki nastrojów i roztrzęsienia. Poczekajmy co przyniosą najblizsze dni, bo tu na prawdę w ciągu kilku minut od euforii po skrajna depresje.
Yggdrasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yggdrasil
Znajdź inne posty napisane przez Yggdrasil