Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dusigrosz
Junior Member
Od: 01.2016
Offline
#
2939
23.07.2017, 22:51
demoon
napisał(a):
Ja to tylko tutaj zostawię. Warto przeczytać.
https://www.wykop.pl/wpis/25542645/w...e-to-migi-w-l/
nie działa link
Powód: już było..
Ostatnio edytowane przez dusigrosz : 23.07.2017 o godz. 22:52.
dusigrosz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dusigrosz
Znajdź inne posty napisane przez dusigrosz