Jam55 napisał(a):

|
Nikt z polskich inwestorów nie kupuje klubu w Polsce. Ja nie wiem ile ten niemiecki inwestor chce przeznaczyć kasy na Wisłę ( o ile w ogóle coś przeznaczy) ale jeśli by chciał mieć klub w Niemczech w najwyższej klasie rozgrywkowej to by go stać nie było. Tam w rachubę wchodzą setki milionów euro za zwykły klub z Bundesligi. W Polsce kupuje jeden z najbardziej znanych w Europie klub z prawie milionowego miasta który przy odpowiednim wzmocnieniu będzie grał w pucharach i to za ułamek kwoty która trzeba by było wydać na samo sponsorowanie drużyny w Bundeslidze. Dla nich to może być naprawdę niezła reklama jeśli naprawdę chcą wejść na polski rynek.
|
Za tą kasę mogli kupić TSV Monachium