c. napisał(a):

Jakis wpis na twitterze czy na forum jeszcze nie jest zadną reklamą. Zresztą nazwa tej firmy nie jest potwierdzona w 100%.
Bo to okazuje sie ze to jakies konsorcjum większe, mające pod sobą kilkanascie firm, bardziej to jest skomplikowane
Prawdziwa reklama to logo firmy na strojach piłkarskich, bandach reklamowych, w oficjalnych komunikatach, na stronach internetowych, podczas transmisji meczow itd..
|
Ale już kilka artykułów o zasięgu ogólnopolskim + radio + telewizja, to już konkretne, a to dopiero początek.