Jam55 napisał(a):

|
Wydaje mi się ze dla wszystkich którzy ciągle nie mogą uwierzyć dlaczego Niemcy chcą kupić Wisłę może pomoże fakt ze wystarczyło ze Niemcy złożyli ofertę kupna Wisły w piątek bez wydania jeszcze ani jednego euro ( pomijając wysłanie kolesia do Krakowa który złożył ofertę) a w niedziele z nieznanej nikomu firmy w Polsce nagle zna ich cala piłkarska Polska. Widzieliście kiedyś coś takiego w lidze + żeby łączyli się z dziennikarzem aby opowiedział kto chce przejąć jakiś polski klub? Z nikomu nieznanej firmy w przeciągu weekendu stali się firma rozpoznawalną. Ile musieli by włożyć kasy w polskie tv i innych mediach żeby dotrzeć w ciągu weekendu do tylu ludzi? Bezcenne.
|
I właśnie o to chodzi - dlatego są skłonni tyle zapłacić, bo dzięki klubowi mogą się mocno rozpromować.
Ale poczekajcie jeszcze chwile, do końca tygodnia pojawi się więcej szczegółów. To jest najlepsze co mogło się Wiśle zdarzyć, pod względem zarządzania, będzie to nowa jakość. Śpijcie spokojnie
