|
Wydaje mi się ze dla wszystkich którzy ciągle nie mogą uwierzyć dlaczego Niemcy chcą kupić Wisłę może pomoże fakt ze wystarczyło ze Niemcy złożyli ofertę kupna Wisły w piątek bez wydania jeszcze ani jednego euro ( pomijając wysłanie kolesia do Krakowa który złożył ofertę) a w niedziele z nieznanej nikomu firmy w Polsce nagle zna ich cala piłkarska Polska. Widzieliście kiedyś coś takiego w lidze + żeby łączyli się z dziennikarzem aby opowiedział kto chce przejąć jakiś polski klub? Z nikomu nieznanej firmy w przeciągu weekendu stali się firma rozpoznawalną. Ile musieli by włożyć kasy w polskie tv i innych mediach żeby dotrzeć w ciągu weekendu do tylu ludzi? Bezcenne.
|