Jaroo1 napisał(a):

|
Dlatego nawet wstyd się na tych protestach finansowanych przez Żyda Sorosa pokazać. To już powinno wszystkim dać do myślenia, że z Żydem trzymają.
|
Zastanawiająco słabo PiS przygotował się PRowo do reformy sądownictwa. Myśleli że im wypali po cichu w wakacje ale jak widać nie wypaliło i zostali teraz bez planu B. Zwozili ludzi na tego Trumpa, jarali się jakby to miało usprawnić kraj. Teraz kompletnie nic nie widać a chociażby mogliby zorganizować jakieś kontrmanifestacje , filmiki pokazujące dlaczego ta reforma jest potrzebna itd. można byłoby teraz puszczać.
Trzeba im kibicować żeby to przetrwali ale muszą wyciągnąć wnioski ze swoich poczynań.