jova napisał(a):

Heh, "ten Miga". Co roku to samo. Nowszym użytkownikom forum chyba trzeba przypomnieć, że Mateusz Miga kilka ładnych lat temu współtworzył wislakrakow.com i czasami udziela się na forum pod nickiem "zmięty".
|
OFF
Powiem więcej: obecny TWSD powstał z dwóch stron o Wiśle - jedna była prowadzona przez RAVa a druga właśnie przez ZMIĘTEGO. Ale to było wtedy kiedy większość tego forum chodziło z drabiną na truskawki.
END OFF
Cała obecna sytuacja jest wielką zagadką. Z jednej strony dwa źródła podsycają nadzieję na przyszłość. Z drugiej strach przed "nowym" spotęgowany ubiegłorocznym bagnem z meresiem (bez szacunku z małej litery).
Czas pokaże. A Wisła ma 111 lat.