Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 23.07.2017, 21:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Janekx napisał, że byłoby bardzo dobrze jakby udało się przejąć klub do 15 sierpnia, bo może wtedy zdążą przeprowadzić pewien transfer. Jego zdaniem totalnie zupełnie inna półka niż do tej pory i to byłby hit. Nowe nazwisko.

Ja mam nadzieję, że jeśli Ci ludzie okażą się poważni to TS postara się jak najplynniej przekazać klub, bez robienia problemow, dla dobra Wisły.
Troche dziwne, kto ma ten transfer robić? Niemcy mają zawodnika jak nigdy nikogo nie obserwowali, czy to zawodnik którego obserwował Junco, ale nie było hajsu na niego?
Pierwsza opcja brzmi nie poważnie, druga jeszcze bardziej. Bo skąd Janek może mieć info o jakimś zawodniku od Junco skoro nikt z niemców nie rozmawiał z naszym dyrektorem.
Pachnie trochę "Info" za Meresia i Citki.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując